Kto sme a o čo nám ide?

Sme nespokojní občania, ktorí už neveria svojej vláde. Sme kolegovia, marketéri, grafici, developeri, ktorým záleží na budúcnosti našej krajiny. Mrzí nás korupcia, arogancia moci a strata viery v spravodlivosť. Dotýka sa nás každý prípad, ktorý sa zametie pod koberec a každý skutok, ktorý sa nestal.

Podľa súčasnej vlády nikto nespočítal, koľko ľudí jej nedôveruje. Rozhodli sme sa jej to preto spočítať my.

Pretože ak ukážeme našu silu v číslach, vytvoríme na vládu tlak, ktorý môže zmeniť Slovensko.

Projekt vytvorili: Tomáš Malík, Marek Šulík, Matej Orovan, Mikuláš Prokop, Zuzana Lehocká, Vojto Kósa, Júlia Micháleková, Jakub Hrušovský, Peter Slovák, Peter Mihálik, Lukáš Šabľa. Pridajte sa k nám aj vy.

Vytvorte si fotografiu

Nahrajte svoju fotku alebo sa odfoťte na úvodnej stránke nedoverujem.sk. Automaticky vám na ňu pripojíme číslo a vy hneď zistíte, koľkí z nás nedôverujú vláde. Nezabudnite si fotku nastaviť ako profilovku, aby o našej aktivite vedelo čo najviac ľudí.

Vytvor si fotku
 

Nahrajte video.

Vyslovte svoju nedôveru vláde v krátkom videu, ktoré nahráte na sociálne siete. Stačí, ak v ňom poviete “nedôverujem tejto vláde” a pridáte svoj dôvod. Ak ho verejne vyzdieľate s hashtagom #nedoverujem, nájdeme ho a pridáme na našu stránku.

 

Vyvíjajte tlak

Nechceme žiadnym spôsobom podporovať násilie. Naša aktivita je nenásilná a zapojiť sa do nej môžete zdieľaním svojej fotky či videa na sociálnych sieťach. Ak nechcete zdieľať fotku alebo video, nevadí, zdieľajte aspoň stránku nedoverujem.sk. Aj vďaka vám sa k nám môže pridať čo najviac ľudí.

kontakt: kontakt@nedoverujem.sk

Chcete sledovať koľko ľudí sa pridalo a ako projekt pokračuje? Sledujte nás na Facebooku.

Spolu nám ide o lepšie fungujúce Slovensko.
Aj preto podporujeme:

Za slušné Slovensko

Za inšpiráciu ďakujeme aj Matejovi Moškovi